Nest Pro Nano Met.
search
  • Nest Pro Nano Met.

Nest Pro Nano Metallized

99,00 zł

Idealne do triathlonu

Kolor
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy i zwrotu

Nest Pro Nano Metallized to opatentowany przez TYR wzór, którego inspiracji należy szukać w architekturze olimpijskiego stadionu w Pekinie. Okulary Nest Pro Nano Metallized zostały zaprojektowane dla osób, których nie zadowala to, co tradycyjne i powtarzalne.

Szkielet okularów wykonany jest z miękkiego i elastycznego tworzywa TPR (Thermoplastic Rubber).

Okulary używane zarówno w sporcie (szczególnie w pływaniu długodystansowym i triathlonie) jak i pływaniu rekreacyjnym. Bardzo uniwersalne, dopasowują się niemal każdej twarzy.

Nest Pro Nano Mirrored różnią się od modelu Nest Pro i Nest Pro Mirrored wielkością szkieł. W nano są one mniejsze i głębiej wchodzą w oczodoły. Wersja Nano jest też nieco smuklejsza i trochę mniejsza. Polecamy ją szczególnie osobom, które przyzwyczajone są do małych okularów, np. szwedek oraz młodszym pływakom.

Wersja Nano, tak samo jak tradycyjne Nest Pro, charakteryzuje się szerokim kątem widzenia, a jej mniejszy rozmiar utrudnia przypadkowe ściągnięcie okularów w triathlonowym zgiełku.

Cechy szczególne LGNSTNM:
• Polipropylenowa, jednoczęściowa ramka okularów wykonana według unikalnego projektu inspirowanego stadionem olimpijskim w Pekinie
• Opatentowany przez TYR system Glide Clip pozwala na łatwe dopasowanie gumki mocującej okulary
• Dwuczęściowa gumka mocująca poprawia stabilność okularów
• Wykonane z polimeru celulozy (CP) szkła okularów pokryte zostały powłokami anti-fog i UV

Nest Pro
LGNSTNM
0 Przedmioty
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.