• Nowy
search

Chusteczki Przeciw Parowaniu Anti Fog 6 szt

29,00 zł
Kolor
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy i zwrotu

Jedyne na rynku przeciwmgielne chusteczki czyszczące, oprócz skuteczemu zapobieganiu parowania, usuwają nagromadzone na z aplikowanej powierzchni nagromadzone na niej osady.

ZESTAW ZAWIERA 6 CHUSTECZEK

FOGGIES oprócz przeznaczenia sportowego przeznaczone są również do większych powierzchni, takich jak np. przyłbice zostały przetestowane przez wielu lekarzy, ratowników medycznych, pielegniarki, kierowców autobusów/metra, urzędników, pracowników produkcyjnych i wielu innych. FOGGIES doskonale nadają się do stosowania na przyłbicach, okularach lub goglach medycznych w szczególności w miejsach, gdzie dobra widoczność jest niezbędna. 

FOGGIES to produkt używany w szczególności przez triatlonistów oraz pływaków open water, gdzie doskonała widoczność podczas wyścigu, czy treningu jest niezwykle istotna. Bardzo ważną właściwością FOGGIES jest oczyszczanie szkieł sportowych z nagromadzonych osadów, które niszczą okulary i skracają ich żywotność. 

Niepowtarzalność i wysoka, jakość produktu FOGGIES spowoduje, że już nigdy nie wrócisz do dawnych, niedoskonałych metod zapobiegjących parowaniu!
Z chusteczkami FOGGIES możemy pożegnać się z dyskomfortem zaparowanych szkieł! 

SPOSÓB UŻYCIA: 
Przetrzyj chusteczką zewnętrzne i wewnętrzne powierzchnie okularów, poczekaj aż wyschnie. Po trzech sekundach naniesiona substancja FOGGIES zaczyna znikać, pozostawiając szkła odporne na parowanie. Jedna chusteczka starcza na około 5-6 aplikacji, pod warunkiem, że zostanie szczelnie zamknięta po każdym użyciu.


UWAGA!
Po użyciu chusteczki, na aplikowanej powierzchni mogą pojawić się lekkie smugi, które są naturalnym efektem odparowania substancji nośnej powłoki anti-fog.

WIPES
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.