Uwaga: Ostatnie sztuki!

Avictor Supernova High Jammer

1 249,00 zł

Więcej informacji

Opis

Zrodzony ze współpracy najlepszych inżynierów i topowych pływaków zawodowych Avictor to bezprecedensowa kombinacja najbardziej zaawansowanych technologii. Strój, zatwierdzony przez FINA, maksymalizuje wydajność i daje używającym go zawodnikom ostateczną przewagę nad konkurentami. Wszyskie stroje Avictor produkowane są z największą starannością w USA, co gwarantuje jakość na najwyższym poziomie.

Technologia hydrosfery optymalizuje pozycję ciała sprawiając, że woda otacza materiał stroju, stwarzając widoczny efekt hydrosferyczny. Dzięki temu zjawisku opór wody jest zmniejszony, a wydajność wysiłku pływaka zwiększona.

Avictor wykonany jest z materiału, w którym zastosowano zastrzeżoną technologię Speed Dry, dzięki czemu błyskawicznie wysycha i odpycha wodę. Pozwala to pływakom startować za każdym razem w suchym, lekkim i wygodnym stroju.

Elastyczne łączenia materiału rozciągają się i dopasowują idealnie do ciała dając jednocześnie pełną swobodę ruchu i kompresję. Zgrzewane łączenia materiału zapewniają elastyczność w miejscu tradycyjnych szwów, w efekcie czego powstał perfekcyjnie dopasowany, maksymalnie kompresyjny strój, który maksymalizuje stabilną sylwetkę pozwalając na 100% swobody naturalnych ruchów.

Spodenki o podwyższonym o 5 cm stanie. Przeznaczone przede wszystkim do startów na krótkich dystansach.

Materiał: 70% Nylon, 30% Lycra Spandex

Limitowana seria Supernova

FinaApproved

SizeChartAvictor

InstructionAvictor

Opinie

Napisz opinię

Avictor Supernova High Jammer

Avictor Supernova High Jammer

Limitowana edycja Avictor Supernova

Polecane produkty

9 innych produktów w tej samej kategorii: