• -35%
Avictor Venom High Short
search
  • Avictor Venom High Short
  • Avictor Venom High Short

Avictor Venom High Short

Wyprzedaż! -35%
1 599,00 zł
1 039,35 zł
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 1 199,25 zł brutto
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 1 199,25 zł brutto

Limitowana seria Avictor Venom

Kolor
Rozmiar
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

 

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zásady zabezpečení

 

Beveiligingsbeleid

 

Bezpečnostné pravidlá

 

 

Zasady dostawy i zwrotu

 

Zásady doručení / vrácení

 

Leveringsbeleid / Retourbeleid

 

Pravidlá doručovania / vrátenia tovaru

Zrodzony ze współpracy najlepszych inżynierów i topowych pływaków zawodowych Avictor to bezprecedensowa kombinacja najbardziej zaawansowanych technologii. Strój, zatwierdzony przez FINA, maksymalizuje wydajność i daje używającym go zawodnikom ostateczną przewagę nad konkurentami. Wszyskie stroje Avictor produkowane są z największą starannością w USA, co gwarantuje jakość na najwyższym poziomie.


Byłem podekscytowany na samą myśl o testowaniu Avictora. Dzięki niemu sezon 2015 będzie moim najbardziej skompresowanym, opływowym i najszybszym ze wszystkich dotychczasowych. Zaawansowany materiał o niskim współczynniku tarcia i nowy krój daje swobodę ruchu dokładnie w tych miejscach, w których tego potrzebujesz - powiedział Matt Grevers, czterokrotny złoty medalista olimpijski.

Technologia hydrosfery optymalizuje pozycję ciała sprawiając, że woda otacza materiał stroju, stwarzając widoczny efekt hydrosferyczny. Dzięki temu zjawisku opór wody jest zmniejszony, a wydajność wysiłku pływaka zwiększona.

Avictor wykonany jest z materiału, w którym zastosowano zastrzeżoną technologię Speed Dry, dzięki czemu błyskawicznie wysycha i odpycha wodę. Pozwala to pływakom startować za każdym razem w suchym, lekkim i wygodnym stroju.

Elastyczne łączenia materiału rozciągają się i dopasowują idealnie do ciała dając jednocześnie pełną swobodę ruchu i kompresję. Zgrzewane łączenia materiału zapewniają elastyczność w miejscu tradycyjnych szwów, w efekcie czego powstał perfekcyjnie dopasowany, maksymalnie kompresyjny strój, który maksymalizuje stabilną sylwetkę pozwalając na 100% swobody naturalnych ruchów.

Spodenki o podwyższonym o 5 cm stanie. Przeznaczone przede wszystkim do startów na krótkich dystansach.

Materiał: 70% Nylon, 30% Lycra Spandex

Limitowana seria Venom

FinaApproved

SizeChartAvictor

InstructionAvictor

AVMH
0 Przedmiot
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.