Ultralite Snorkel 2.0
search
  • Ultralite Snorkel 2.0

Ultralite Snorkel 2.0

139,00 zł


Trening z rurką Ultralight Snorkel przeniesie Cię na zupełnie inny poziom pływania. Dzięki niej możliwe jest skupienie się na prawidłowej pozycji ciała w wodzie.

Kolor
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy i zwrotu

Ultralekka rurka czołowa
Ultralekka rurka czołowa do codziennego treningu. Wykonana jest z hipoalergicznego silikonu DURAFIT, łączącego w sobie wygodę, trwałość i higienę użytkowania. Dodatkowo ustnik można wyjmować i czyścić w dowolnym momencie. Sposób montowania ustnika do rurki gwarantuje wodoszczelność i komfort nawet podczas najdłuższych sesji treningowych.
 Dla zmniejszenia oporu wody przekrój rurki Ultralight Snorkel ma kształt łzy, nie bez znaczenia jest też fakt, że cała konstrukcja waży zaledwie 175 gramów.

Regulacja za pomocą pasków jest intuicyjna i zajmuje dosłownie chwilę. W czasie treningu rurka dobrze trzyma się głowy i dzięki hydrodynamicznemu kształtowi nie skręca na boki. Prawdopodobnie po pewnym czasie zapomnisz, że w ogóle masz ją na sobie! Pamiętaj tylko, żeby zdjąć ją przed wyjściem z basenu :)

W zestawie znajdują się również dodatkowe końcówki o otworach w różnych rozmiarach zmieniające średnicę wylotu powietrza i trudność wykonywanego treningu. Końcówki zmniejszają otwór wlotowy o 70 i 40%.

Po treningu całość można zapakować w wygodny worek dołączony do rurki.

LSNRKL2
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.