Pytania i odpowiedzi

 • Jak złożyć zamówienie?

  • Są dwa możliwe sposoby:
  • 1. Rejestracja: Zarejestruj się jako użytkownik używając formularza dostępnego w górnej części strony "Zaloguj się", a następnie "Załóż konto". Uzupełnij swoje dane i zacznij zakupy wybierając kategorię i produkt. Po wybraniu produktów wskaż sposób dostawy i płatności. Po przeczytaniu warunków zakupu potwierdź zamówienie. Otrzymasz potwierdzenie zamówienia na e-mail oraz drugie, gdy przesyłka zostanie nadana.

  • 2. Rejestracja w trakcie zamówienia: Zacznij zakupy klikając w kategorię i wybierając produkt. Kliknij zamów i podaj swoje dane kontaktowe. Wybierz sposób płatności i opcję dostawy. Po przeczytaniu regulaminu potwierdź zamówienie. Otrzymasz potwierdzenie zamówienia na e-mail oraz drugie, gdy przesyłka zostanie nadana.

 • Kiedy otrzymam zamówienie?

  Na wysłanie paczki rezerwujemy sobie do 2 dni roboczych, ale zazwyczaj udaje nam się to w 24h.

 • Jak mogę zwrócić produkt?

  Należy wypełnić FORMULARZ i odesłać nam go razem ze zwracanym produktem. Adres do zwrotu podany jest na formularzu.

 • Czy możliwy jest zwrot lub wymiana produktu kupionego na zawodach?

  Zwrot lub wymiana produktu kupionego na stoisku mobilnym TYR jest możliwy. Prosimy o kontakt z działem obsługi klienta (kontakt@tyrpolska.pl) w celu uzyskania dalszych instrukcji.

 • Mam wadliwy produkt, co powinienem zrobić?

  Napisz do nas e-mail (kontakt@tyrpolska.pl) i dołącz do niego zdjęcie wadliwego produktu oraz numer zamówienia/paragonu. Jeśli produkt został kupiony w sklepie stacjonarnym TYR lub na stoisku mobilnym, prosimy skontaktować się ze sklepem w Warszawie i poprosić o dalsze instrukcje.

 • Nie mogę zalogować się do swojego konta. Jaka jest tego przyczyna?

  W lipcu 2017 roku zmieniliśmy platformę sklepu na nowszą. Niestety dane naszych klientów nie zostały przeniesione więc prosimy o ponowną rejestrację w systemie.
  Jeśli zapomniałeś hasła, możesz je zresetować klikając "Zaloguj się", a następnie "Zapomniałeś hasła?". Hasło zostanie wysłane na podany adres e-mail.
  Jeśli w dalszym ciągu nie możesz się zalogować prosimy o kontakt z działem obsługi klienta (kontakt@tyrpolska.pl) w celu otrzymania dalszych instrukcji.

 • Wybrałem opcję płatności zwykłym przelewem. Na jakie konto mam dokonać wpłaty?

  Numer konta do wpłat to 60 2370 0008 0000 0000 2041 8004
  Dane odbiorcy: Nordic Swim and Sport ; Lotnicza 37; 80-297 Banino
  W tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia.

 • Mam bon rabatowy. Jak mogę go wykorzystać?

  Kod z bonu rabatowego należy wpisać w koszyku, podczas realizacji zamówienia. Kwota zamówienia zostanie przeliczona w podsumowaniu zamówienia. Koszt przesyłki nie ulega zmianie przy bonach rabatowych na produkty. Rabaty nie sumują się.
  UWAGA: jeśli nie działa bon rabatowy wygrany na zawodach skontaktuj się z nami wysyłając zdjęcie bonu.